قوانین و مقررات :
1) تمامی کالاها و خدمات فروشگاه آنلاین کادوبر ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد . مسلما رعایت قوانین در این سامانه اینترنتی دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و رعایت قوانین حاکی و جاری که در صفحه قوانین به نگارش در آمده است هستند. بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .
2) قیمت تمام محصولات دراین فروشگاه آنلاین مشخص است و هر گونه تغییر در قیمتها، تخفیف ها و جوایز این فروشگاه آنلاین در صفحه هر محصول اطلاع رسانی می گردد.
3) فروشگاه اینترنتی کادوبر خود را موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش به خریدار می داند.
4) پس از خرید ، (در صورت نیاز) کارشناسان تیم کادوبر با مشتریان تماس گرفته و ضمن تائید سفارش ، هماهنگیهای لازم با ایشان را به عمل خواهند آورد.

 5) کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را ندارد و فروشگاه اینترنتی کادوبر هیچگونه رزرو محصول یا پیش فروش آن را ندارد.
6) کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

7) مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
8) ارسال سفارشات مطابق فاکتور نهایی شده توسط خریدار خواهد بود.
9) سفارشاتی که در تهران هستند و با درخواست کاربر باید پیک موتوری یا اسنپ ارسال می گردند. همچنین مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل خواهد بود

10) عضویت در فروشگاه اینترنتی کادوبر کاملا رایگان است.
11) این سامانه اینترنتی خود را موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می داند و به هیچ وجه داده های کاربران اعم از اطلاعات شخصی , سوابق خرید و پیام های خصوصی ایشان را منتشر خواهد نمود.
12) حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است واین سامانه هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بعهده نخواهد داشت .
13) کادوبر حق استفاده تجاری و یا تبلیغاتی از شماره تماس کاربران را ندارد و صرفا اطلاع رسانی بنا بر درخواست رسمی کاربر در سامانه آنلاین کادوبر صورت خواهد گرفت.

14) استفاده از مطالب کادوبر( اطلاعات محصول , مقالات , نظرات و غیره ... ) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب ( نه صفحه اصلی سایت کادوبر) امکان پذیر است . بدیهی هــر گونه استفاده از مطالب این سامانه که خارج از قوانین ذکر صورت گرفته باشد تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
15) کادوبر خود را موظف به بررسی و پاسخگویی کاربران خود می داند و از هرگونه پیشنهاد سازنده برای بهبود ارائه خدمات خود استقبال می نماید. بدیهی است که این نظرات در این سامانه محفوظ خواهد بود و در جایی جز همین سامانه اینترنتی منتشر نخواهد شد. .