هدیه روز پدر

روز پدر روزی زیبا و به یاد ماندنی برای هدیه دادن به یکی از عزیزترین و صبور ترین اعضای خانواده است که مصادف با ولادت امام علی علیه السلام نیز هست. اگر چه بسیاری از پدران از گرفتن هدیه و درخواست هدیه از  فرزندان خود صرفه نظر میکنند و ممانعت میورزند اما نباید فراموش کرد که همواره هدیه دادن یک رسم زیبا و دوست داشتن است حتی برای پدر!

پس مهمتر از اینکه چرا هدیه میدهیم و اینکه پدران هدیه های مارو دوست دارند یا نه، باید به این فکر کنیم که چه هدیه ای تهیه کنیم که بیشترین رضایت و شادی رو تقدیم این مهربون های زندگیمون کنیم.

 

هدیه ی مالی صرف به پدر ممنوع!

 

شاید بپرسید چون من نمیدونم پدرم با چه هدیه ای بیشتر خوشحال میشه پس بهش پول هدیه میدم که هرچی دوست داشت بگیره شما دارید بزرگترین اشتباه رو در هدیه دادن انجام میدین، چرا؟

چون اولا پدر خودش پشتوانه ی مالی و معنوی فرزند خود بوده و عکس این عمل زیبا و پسندیده نیست!

در ثانی پول چیزی است که صرفا خرج می شود ولی اگر یک هدیه ی مناسب تهیه کنیم بسیار ماندگار تر و زیباتر است!

 

 

کادوبر برای خرید کادوی روز پدر چند پیشنهاد ارائه میدهد که عبارت است از:

 

1-عطر

عطر از بهترین و رایج ترین هدیه های روز پدر است که ماندگاری آن در هرلحظه که پدری از آن استفاده میکند تداعی میشود. در خرید عطر باید به این نکته توجه ویژه داشت که لازم نیست صرفا عطر پرهزینه و گرانی تهیه کرد اما باید با توجه به سلیقه و همینطور پسند پدرتان عطر تهیه کنید. به صورت معمول عطر نباید ماندگاری بسیار کم یا بسیار بالا داشته باشد و باید حد میانه ای بین این دو رعایت شود. در وهله ی دوم باید به گرمی و سردی و همینطور ملایم بودن عطر توجه ویژه داشت چرا که بسیاری از پدران عطر های تند را حتی اگر هدیه فرزندانشان باشد دور میاندازند!

 

2- فندک و پیپ

فندک های زیپو و پیپ های چوبی کاپیتان بلک از جمله رایج ترین هدایای مختلف برای مردان و به خصوص برای هدیه دادن در روز پدر هستند. تنوع بسیار زیاد این دسته از محصولات در کنار خاص بودنشان این هدیه را برای همسران و پدران ویژه می کند. پس قبل از خرید این دسته از محصولات از اصالت آنها مطمئن شوید (کادوبر خیال شما را تو این مورد راحت کرده !)

 

3- چرم

چرم یکی از مصنوعات و تولیدات جانبی است که همواره در زندگی و وسایل ما نقش پررنگ دارد، این ماده به راحتی برش و یا پاره نمیشود و همینطور رنگ طبیعی آن(یا شبه طبیعی آن در تولیدات چرم های صنعتی) همواره مورد پسند و ضایقه پدران است. این که انواع چرم چه هستند و تنوع جنسی آنها چیست در مقاله های آتی بررسی میشود اما پیشنهاد فعلی کادوبر این است که این محصولات را همواره مدنظر برای خرید هدیه داشته باشید.

 

4- کتاب

کتاب دوست انسان است و پدر هم یک انسانِ این ساده ترین بیان برای اهمیت توجه به این نوع هدیه است اما فقط این نیست!

پدران همیشه به خواندن علاقه دارند و اگر موقعیت شغلی آنها اجازه دهد شاید چندین ساعت در روز را به مطالعه ی کتاب ها بگذرانند. البته در تهیه کتاب باید توجه به نوع کتاب و تناسب سطح کتاب و همینطور علاقه ی پدرتان داشته باشید، اما همیشه کتاب های آموزنده و مهارتی بیشترین مخاطب را برای پدران در رکورد ها دارند.

گردآوریبخش روانشناسی کادوبر  

 

مطالب بیشتر برای خوشحال کردن همسر